Seznamování albrechtice nad orlicí

Úřední deska

Obec leží v údolí potoka Moravské Sázavy a tvoří bránu do přírodní lokality "Sázavského údolí", hojně navštěvovaného turisty a výletníky. V obci je hlášeno k trvalému pobytu obyvatel. Albrechtice Lanškroun. Telefon: Email : urad ou-albrechtice.

FK Vysoká nad Labem

Starosta : Ing. Jaroslav Novák Místostarosta : Ing. Zdeněk Tejkl. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životního prostředí. Anny Služby Příspěvkové organizace obce Letecké snímky.

Internet a TV Albrechtice nad Orlicí

Obecní úřad Albrechtice Zastupitelstvo obce Povinně zveřejňované informace dle zákona č. Pořadník na palivové dřevo Přehled žadatelů o palivové dřevo. Hotové dříví v podobě surových kmenů Samovýroba. Obec Albrechtice. Cyklistický závod Regionem Orlicka Nejlepší cyklisté juniorské kategorie opět změří síly v našich kopcích Sportovní klub policie Duha Lanškroun zve příznivce cyklistiky na Informace o likvidaci vyřazených elektrozařízení Informujeme o množství  vysloužilého elektrozařízení , která byla předána svozové firmě REMA k následnému ekologickému nakládání:.

Obce a kraje - snížení daňových výnosů na bonusy pro OSVČ. Je to místo, které zmínil slepý mládenec podle A. Pak se vzbouří na Čechy tolik nepřátel, že jako liják, jako hejna kobylek na ně se posypou.

Firmy - okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, strana 20 - autosklotir.cz

Jen mezi Úpou a Orlicí neublíží se ani slepici. Kdo ty všechny hrůzy přečká, užije pak blažených časů. Stalo se to okolo roku , kdy obléhal nedaleký hrad Potštejn.

Hrad dobyl a jeho odbojný pán Mikuláš v něm zahynul. Jedná se o pobyt, při kterém si může každý z Vás příjemně zvýšit hladinu adrenalinu a zároveň zkusit plavbu na kánoi při sjíždění řeky Divoká Orlice.

Řeka v úseku do Kostelce nad Orlicí protéká mezi loukami a listnatými lesy, stranou civilizace. Peřejnaté úseky se střídají s klidnou a přece stále proudící vodou a řeka je proto bezpečná i pro nováčky a začátečníky.


  • NA LODI PO ORLICI.
  • Přihlášení k odběru SMS.
  • potštát ona hleda jeho.
  • seznamka braňany.
  • žirovnice seznamování.

Úplní začátečníci si mohou první záběry na lodi vyzkoušet ještě před startem na klidném, volně tekoucím náhonu, protékajím souběžně s řekou Divoká Orlice. Začátek plavby je v Kostelci nad Orlicí cca m od hotelu , cílem plavby jsou Albrechtice nad Orlicí Týniště nad Orlicí.

Navigation menu

Délka trasy je necelých 20 km a plavba trvá 4 - 6 hodin. Zpočátku řeka v regulovaném korytě lemuje zámecký park v Kostelci nad Orlicí, dále protéká již ve volné přírodě loukami a smíšenými lesy.

Navigační menu

Řeka vytvořila nesčetné zatáčky a meandry a tím se stává plavba po ní zajímavou, pro začátečníky dobrodružnou. Pobyt tvoří ubytování na dvě noci pátek - sobota, sobota - neděle v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, LED TV, 2 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, minibar na pokoji, polopenzi pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním parkovišti. O kvalitě našich pokojů se neváhejte přesvědčit v naší fotogalerii. Nechte o sebe pečovat!